Array ( [description] => Občianske združenie Top Centrum podnikateliek získalo GRANT EMBASSY THE U.S.A na podporu postavenia žien v spoločnosti. [title] => OZ TCP získalo Grant USA [image] => /cms/resources/logo-tcpmensie2022.png [url] => https://tcpsk.com/blog/post/oz-tcp-ziskalo-grant-usa )

OZ TCP získalo Grant USA

Občianske združenie Top Centrum podnikateliek získalo GRANT EMBASSY OF THE U.S.A na podporu postavenia žien v spoločnosti na obdobie január 2022 – október 2022.

Účelom získaného projektu U.S.Embassy Bratislava  je  riešiť aktuálnu situáciu spôsobenú pandemickým obdobím,  jej negatívny dopad na ženy, ich prácu a firmy, ktoré ženy – podnikateľky vlastnia.

Cieľom je posilniť schopnosť slovenských podnikateliek udržať a stabilizovať svoje podnikanie, rozvíjať svoje osobné a obchodné zručností, otvoriť spoluprácu s obchodnou sieťou so sídlom v USA pracujúcou s  podnikmi , ktoré vlastnia ženy.

Aktivity projektu sú zamerané na bilaterálnu spoluprácu s podobne zmýšľajúcimi organizáciami so sídlom v USA, odovzdávanie poznatkov a zdieľanie skúseností, ktoré sú nevyhnutné pre zlepšenie ekonomických a sociálnych podmienok žien, ako aj zlepšenie komunikácie a konverzácie v anglickom jazyku.

 

Aby sme tento cieľ úspešne dosiahli, plánujeme ho realizovať formou tohto vzdelávacieho programu.

Podrobnosti

  • Zdieľaj:
  • Aktualita

    Top centrum podnikateliek

Project Title: Empowered Women Make a Change

V spolupráci s Embassy of the U.S.A. Bratislava.

Témy vzdelávacieho programu online 2022