Array ( [description] => Pozývame Vás vypočuť si [inšpiratívny podcast](https://www.pp.sk/podcast/index.php/Host%20-Klub-podnikateliek-TCP-%E2%80%93-ako-sa-teraz-dari-zenam-v-podnikani "TCP pre podcast PP"), ktorý vznikol na základe partnerstva s vydavateľským vzdelávacím domom PORADCA PODNIKATEĽA s TOP CENTROM PODNIKATELIEK. **Občianske združenie Top Centrum Podnikateliek** obnovilo partnerstvo s vydavateľským a vzdelávacím domom Poradca Podnikateľa (PP) pre jeho spoľahlivé služby v oblasti legislatívy a ekonomického poradenstva. Každá členka združenia má možnosť vybrať si z rozsiahleho portfólia produktov PP, a to presne podľa svojich potrieb či záujmov. **Veľkou výhodou a bonusom pre členky TCP je špeciálna ponuka PP - dodanie služieb a produktov, ktoré sú ušité na mieru pre členky TCP a ich firmy.** [title] => Partnerstvo TCP s Poradcom Podnikateľa [image] => /cms/resources/pp-logo-2.png [url] => https://tcpsk.com/blog/post/partnerstvo-s-poradcom-podnikatela )

Partnerstvo s Poradcom Podnikateľa

Top centrum podnikateliek nadväzuje spoluprácu so skúsenými partnermi, a preto vzdelávanie a dostupné informácie sú výsadou, ktorú získava každá členka TCP.

Občianske združenie Top Centrum Podnikateliek obnovilo partnerstvo s vydavateľským a vzdelávacím domom Poradca Podnikateľa (PP) pre jeho profesionálne služby v oblasti legislatívy a ekonomického poradenstva.

Každá členka združenia má možnosť vybrať si z rozsiahleho portfólia produktov PP – právo, dane a účtovníctvo, mzdy a personalistika, verejná správa, vzdelávanie, manažment a firemná  bezpečnosť, a to presne podľa svojich potrieb či záujmov. Zároveň si môže vybrať formu, ktorú preferuje (online produkty, tlačené publikácie, vzdelávanie, živé školenia a konferencie). Veľkou výhodou a bonusom pre členky TCP je špeciálna ponuka PP – dodanie služieb a produktov, ktoré sú ušité na mieru pre členky TCP a ich firmy.

Pozývame vás vypočuť si špeciálnu epizódu Podcastu PP, ktorá vznikla po nadviazaní partnerskej spolupráce. Tatiana Nátna, Prezidentka TCP, v podcaste približuje ako funguje najstaršie ženské biznis združenie podnikateliek na Slovensku, kto sa môže stať jeho členkou a aké výhody členstvo prináša. Venovala sa aj aktuálnemu vplyvu pandémie na podnikanie a ako sa s tým dokázali podnikateľky vysporiadať. 

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu!

Partnerstvo s Poradcom Podnikateľa

informácie, poradenstvo, školenia

 • ekonomické a právne informácie

  www.epi.sk

 • dane a účtovníctvo

  www.danovecentrum.sk

 • mzdy a personalistika

  www.mzdovecentrum.sk

 • firemná bezpečnosť

  www.bezpecnostvpraxi.sk

 • manažérske centrum

  www.ezisk.sk

Podrobnosti

 • Zdieľaj:
 • Aktualita

  Top centrum podnikateliek

Pozývame Vás vypočuť si inšpiratívny podcast, ktorý vznikol na základe partnerstva s vydavateľským vzdelávacím domom PORADCA PODNIKATEĽA s TOP CENTROM PODNIKATELIEK.

Občianske združenie Top Centrum Podnikateliek obnovilo partnerstvo s vydavateľským a vzdelávacím domom Poradca Podnikateľa (PP) pre jeho profesionálne služby v oblasti legislatívy a ekonomického poradenstva. Každá členka združenia má možnosť vybrať si z rozsiahleho portfólia produktov PP, a to presne podľa svojich potrieb či záujmov. Veľkou výhodou a bonusom pre členky TCP je špeciálna ponuka PP - dodanie služieb a produktov, ktoré sú ušité na mieru pre členky TCP a ich firmy.