Array ( [description] => Aké to je venovať sa podnikaniu v umení? Pani Anna Lenková, majiteľka - ART Galérie Schürger v Tvrdošíne sa rozhodla pokračovať v šľapajach svojho otca Juraja Schürgera, ktorý ju od malička viedol k umeniu a maliarstvu a o svoj príbeh sa podelila s členkami TCP na júnovom stretnutí. [title] => 1. jún 2021: Umenie zušľachťuje dušu, prezentácia z galérie v Tvrdošíne. [image] => /cms/resources/kavicka1jun.jpg [url] => https://tcpsk.com/blog/post/1-jun-2021-umenie-zuslachtuje-dusu-prezentacia-z-galerie-v-tvrdosine )

1. jún 2021: Umenie zušľachťuje dušu, prezentácia z galérie v Tvrdošíne

Aké to je venovať sa podnikaniu v umení? Pani Anna Lenková, majiteľka - ART Galérie Schürger v Tvrdošíne sa o svoj príbeh podelila s členkami TCP na júnovom stretnutí.

Umenie zušľachťuje dušu a presvedčili sme sa o tom aj na prvom júnovom stretnutí členiek TCP, ktoré sa konalo 1. júna 2021. Zážitok z galérie v Tvrdošíne členkám TCP sprostredkovala pani Anna Lenková, majiteľka -  ART Galérie Schürger v Tvrdošíne.

 

Podnikať v oblasti umenia nie je jednoduché, ale ona sa rozhodla pokračovať v šľapajach svojho otca Juraja Schürgera, ktorý ju od malička viedol k umeniu a maliarstvu, ato i napriek tomu, že vyštudovala elektroinžinierstvo. V jej galérii sa celoročne nachádzajú diela významných slovenských výtvarníkov.

 

Členkám združenia sprostredkovala online prehliadku galérie a výstavy POSOLSTVO Ferdinanda Hložníka.