Array ( [description] => Stretnutie, ktore nás posunulo ďalej. Prečo hovoríme o protokole, keď sa jedná o etiketu? Oddych vo Vysokých Tatrách - aké máme možnosti? [title] => 18. máj 2021: Stretnutie, ktore nás posunulo ďalej. [image] => /cms/resources/18maj-cover-foto.jpg [url] => https://tcpsk.com/blog/post/18-maj-2021-stretnutie-ktore-nas-posunulo-dalej )

18. máj 2021: Stretnutie, ktoré nás posunulo ďalej

Stretnutie, ktoré nás posunulo ďalej. Prečo hovoríme o protokole, keď ide o etiketu? Oddych vo Vysokých Tatrách - aké máme možnosti?

Na druhé májové stretnutie členiek TCP, ktoré sa konalo 18. mája 2021, sa pripojila aj pani Katarína Daníšková podnikajúca vo Vysokých Tatrách, kde vlastní a spravuje rodinný hotel Villa Siesta. Zároveň je podpredsedníčkou Združenia cestovného ruchu Vysoké Tatry. Tatry patria medzi obľúbené turistické miesta na Slovensku a pani Katarína Daníšková vie každému návštevníkovi odporučiť to najlepšie, čo si môže v Tatrách vybrať.

 

 

Dostalo sa nám cti medzi nami privítať aj pani Mgr. Zuzanu Čapkovú Turčanovú žijúcu v Španielsku, ktorá je diplomovaná odborníčka v obore Protokolu a Inštitucionálnych vzťahov a v obore organizácie MICE (Meetings, Incentives, Convention s/Congresses & Events/Exhibitions).

 

Pani Čapková Turčanová má bohaté profesionálne skúsenosti, ktoré ďalej odovzdáva aj ako univerzitná lektorka Master degree programov, event & catering manažérka a protokolistka a konzultantka v tejto oblasti. Členkám TCP priblížila témy spojené s praktickým využitím biznis protokolu, vysvetlila prečo hovoríme o protokole, keď sa jedná o etiketu, ukázala príklady neverbálnej komunikácie vo firemnej oblasti a vzťahu s médiami.