Array ( [description] => Stretnutie plné inšpiratívnych príbehov slovenských podnikateliek o dopade pandémie na ich podnikanie. [title] => 27. máj 2021: Stretnutie podnikateliek na Klube TCP a VIP Club Slovenka [image] => /cms/resources/vip-club-slovenkajun21.jpg [url] => https://tcpsk.com/blog/post/27-maj-2021-stretnutie-podnikateliek-na-klube-tcp-a-vip-club-slovenka )

27. máj 2021: Stretnutie podnikateliek na Klube TCP a VIP Club Slovenka

Stretnutie plné inšpiratívnych príbehov slovenských podnikateliek o dopade pandémie na ich podnikanie.

Počas uplynulých mesiacov bolo do značnej miery obmedzené aj stretávanie členiek združenia. Networking a vzájomná podpora sa presunuli do online sveta. Ale ruku na srdce, osobné kontakty a stretnutia sa dajú technikou nahradiť len do istej miery. A tak sa vo štvrtok 27. mája 2021 uskutočnilo veľmi úspešné stretnutie Klubu TCP, na ktorom sa zúčastnila väčšina členiek združenia. Stretnutie sa uskutočnilo spolu s VIP Clubom Slovenka a pre prítomné podnikateľky poskytlo bohatý spoločenský program, priestor na rozhovory a možnosť vypočuť si zaujímavé príbehy slovenských a českých podnikateliek.

 

V úvode s prezentáciou výsledkov prieskumu o dopade pandémie na podnikanie žien na Slovensku vystúpila prezidentka TCP Tatiana Nátna. Výstupy štúdie priniesli základné poznatky o tom, čo podnikateľky aktuálne riešia, ako pandémia ovplyvnila a zmenila ich podnikanie, čo očakávajú v roku 2021. Po tejto prezentácii nasledovali príspevky troch slovenských podnikateliek, ktoré sa s prítomnými hosťami podelili o svoje podnikateľské príbehy:

  • pani Jarmila Molnárová (majiteľka cestovnej kancelárie CK Mattia), ktorá podniká v oblasti cestovného ruchu odprezentovala veľmi zaujímavý príbeh o tom, ako v uplynulých mesiacoch vytvorila nový produkt a zabezpečila tak nielen pokračovanie svojho podnikania, ale vytvorila aj priestor pre svoj osobný rozvoj a sebarealizáciu
  • pani Katarína Podracká (konateľka a spolumajiteľka firmy getCLIENTS) sa podelila o skúsenosti a postrehy spojené so zmenou biznis modelu, rozvojom firmy a jej klientov počas pandémie
  • pani Želmíra Komorechová (majiteľka firmy KOMPAVA) priniesla veľmi inšpiratívny príbeh o tom, čo sa dialo v ich rodinnej firme počas pandémie, ako komunikovali so zamestnancami a ktoré z urobených zmien si ponechajú aj do budúcna  

 

Na podujatie prišli aj zástupkyne Českomoravskej asociácie podnikateliek a manažérok (ČMAPM), pani Kateřina Haring, prezidentka ČMAPM a podnikateľka pani Pěva Holancová, majiteľka firmy Proteco. 

 

V rámci programu sa predstavila aj ďalšia členka TCP, pani Renáta Kliská, ktorá predstavila najnovšiu kolekciu svojich modelov, ktoré tvorí pod značkou La Rena.

 

Pre všetkých, ktorí by radi nasali atmosféru podujatia a prezreli si fotografie z Dobovej módnej prehliadky SSŠ Biela voda, zábery z výstavy Slovenský deň kroja a z podujatia, odporúčame fotogalériu na FB stránke TCP.

 

  • Tagy:
  • ženy a podnikanie, TCP, 2021
  • Zdieľaj: