Array ( [description] => Top centrum podnikateliek oslavuje krásnych 20 rokov od svojho založenia. [title] => PRIPRAVUJEME MEDZINÁRODNÚ KONFERENCIU - Podnikanie spája ženy [image] => /cms/resources/konferenciapodnikaniespajazeny.png [url] => https://tcpsk.com/blog/post/pripravujeme-medzinarodnu-konferenciu-podnikanie-spaja-zeny )

PRIPRAVUJEME MEDZINÁRODNÚ KONFERENCIU - Podnikanie spája ženy

Top centrum podnikateliek oslavuje krásnych 20 rokov od svojho založenia.


V rámci okrúhleho výročia pripravuje v Bratislave medzinárodnú konferenciu s názvom Podnikanie spája ženy. Pôvodne bola konferencia plánovaná presne na výročný dátum – 10. 10. 2021, ale kvôli pandémii sa konferencia konať nemohla.

Občianske združenie Top centrum podnikateliek (TCP) bolo založené v roku 2001 úspešnou podnikateľkou Elvírou Chadimovou. TCP združuje podnikateľky a top manažérky Slovenska, vytvára profesionálnu platformu pre podporu a propagáciu ženského podnikania. Úsilie podporovať ženy podnikateľky v ďalšom rozvoji, ako aj motivovať ženy k rozhodnutiu stať sa podnikateľkami je v tomto období oveľa silnejšie.

Názov “Podnikanie spája ženy“, je hlavnou myšlienkou konferencie. Spájať ženy – úspešné aj začínajúce podnikateľky, pomáhať im rásť, podporovať ich, rozvíjať a nadväzovať nové kontakty nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Umožniť ženám dosiahnuť ich vytúžené ciele.

 

Medzinárodná konferencia sa bude konať v dňoch 20. 6.  - 21. 6. 2022

 

V pondelok 20. 6. 2022 bude konferenčný deň so slávnostnou recepciou a spoločenským večerom, kde na hostí čaká výnimočný zážitok v podobe koncertu Slovenskej filharmónie so sólistami Slávkou Zámečníkovou a Petrom Kellnerom v Redute. 

V utorok 21. 6. 2022 sa stretnú účastníčky konferencie s primátorom Bratislavy v Primaciálnom paláci. 

Viac informácií v priloženom programe TU.

Registrácia na konferenciu v sekcii Podujatia.

Partneri podujatia:

Podrobnosti

  • Zdieľaj:
  • Aktualita

    Top centrum podnikateliek

Top centrum podnikateliek oslavuje krásnych 20 rokov od svojho založenia. V rámci výročia pripravuje medzinárodnú konferenciu s názvom Podnikanie spája ženy.

Na účastníčky konferencie čaká hodnotný odborný program v hoteli Radisson Blue Carlton Hotel a skvelý spoločenský večer v Redute. Viac informácií v PROGRAM Konferencia TCP 2022 FINAL